Standings
Schedules
Schedule by Week
Results
Scoring Leaders
Goal Scorers
Shutouts
Suspensions
Uniforms
Game Days
Field Locations
CSL Cup
Cups
Division:
Boys Under 13
U13 Boys CSL Cup
Boys Under 14
U14 Boys CSL Cup
Boys Under 15/16
U15 Boys CSL Cup
Boys Under 16
U16 Boys CSL Cup
Boys Under 17
U17 Boys CSL Cup
Exhibition
Player
Team
Goals
1
Mathu GANANARAJAH
CTSA B13
15
2
ZACHARY BARLAS
East York B13
14
3
Julian ANTWI
North Scarborough B13
13
4
Vithuran SRIRANJAN
CTSA B13
13
5
Ajax NOR
East York Rep 2009B
10
6
BRAND WOLFORD
East York B13
10
7
Matteo PAGLIAROLI
Armour Heights B13
10
8
Deshauni GAYLE
North Scarborough B13
9
9
Jerry ZONG
North Scarborough B13
8
10
JOSEPH PAPPAIANNI
East York B13
7
11
Russell WRIGHT
North Scarborough B13
7
12
Alijah MCCORMACK
North Scarborough B13
6
13
Elliott WOODBURN
Armour Heights B13
6
14
Evangelos TSIOUTSIOULAS
Olympic Flame B13
5
15
Aaron XUE
North Scarborough B13
4
16
Ayden DHANJI
CTSA B13
4
17
Jeevan PERSAUD
North Scarborough B13
4
18
SPYROS VLACHOS
East York B13
4
19
Stavros FLOROS
Olympic Flame B13
4
20
Heaven SAN MIGUEL
North Scarborough B13
3
21
Luca HANNA
North Scarborough B13
3
22
Ajeesh JEGAN
CTSA B13
2
23
ALEKSANDAR STANKOVIC
East York B13
2
24
Chris KYRIAZIS
Olympic Flame B13
2
25
Devonte COUSINS
East York Rep 2009B
2
26
George PATTON
Olympic Flame B13
2
27
Jeshurun JOSEPH
CTSA B13
2
28
Jonathan KEIZER
North Scarborough B13
2
29
Matteo PAGLIAROLI
Armour Heights B13
2
30
Mohammad HAMAIDEH
Olympic Flame B13
2
31
Nathan NGASSAM
CTSA B13
2
32
Onat CANKAYA
Armour Heights B13
2
33
Terry MARIS
Olympic Flame B13
2
34
Yogi GEORGIOU
North Scarborough B13
2
35
Aaran RAJAMUKUNTHAN
CTSA B13
1
36
Abelash SIVASAMBU
CTSA B13
1
37
Adam ESMAIL
Armour Heights B13
1
38
Ajeesh JEGAN
CTSA B13
1
39
Ari LANTZ
Armour Heights B13
1
40
Cameron DUHAMEL
Olympic Flame B13
1
41
Damian ZORAS
East York Rep 2009B
1
42
Daniel CAPONIGRO
Armour Heights B13
1
43
Dimitri KATIS
Armour Heights B13
1
44
Ewan CASWELL
Armour Heights B13
1
45
Faith YAO
Armour Heights B13
1
46
FEDERICO GRASSELLI
East York B13
1
47
Haralambos TOPALTSIS
Olympic Flame B13
1
48
Hassan JIMOH – KUKU
North Scarborough B13
1
49
Jayden MERCADO MONIZ
East York Rep 2009B
1
50
Johnny DALGIANNIS
East York Rep 2009B
1
51
LOGAN CASELLA
East York B13
1
52
Lukas MESZAROS
Olympic Flame B13
1
53
Lurdwin FELIX
East York Rep 2009B
1
54
Macklin MCNEIL
East York Rep 2009B
1
55
Maran GANANARAJAH
CTSA B13
1
56
MATTHEW MITONIDIS
East York B13
1
57
Max SHAHBAZ
Olympic Flame B13
1
58
MICHAEL DASHTYPUR
East York B13
1
59
Omar JACKSON
North Scarborough B13
1
60
RAIDEN NOR
East York B13
1
61
Riad AVDULLAHI
East York Rep 2009B
1
62
Tyler GENTNER
East York Rep 2009B
1
63
Yianni KOTSOS
Olympic Flame B13
1
Home
About
My Team
Games
Contact
email:
Remember login
password:
Forgot password?